milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

Tailandietiškas pėdų masažas

Tailandietiškas pėdų masažas
Gamintojas: DALIA GROŽIO STUDIJA
Prekės kodas: 1457
Ar turime: Sandėlyje
22.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Siūlome Tailandietišką pėdų masažą mūsų „Dalia grožio salone“.

 

Rytuose tikima, kad žmogaus pėdų grožis yra ne mažiau svarbus nei veido, todėl jomis labai svarbu deramai pasirūpinti. Todėl šiandien Jums siūlome fantastišką pasiulymą pėdų masažą, kurį atliks mūsų profesionalūs masažistai.

 

Masažo savybės:

 

Tajų pėdų masažas gerina energijos tekėjimą organizme, stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Šio masažo, atliekamo pagal unikalius tailandiečių metodus, pagrindas yra iš senovės atėjusi tiesa, kad visi kūno organai energijos kanalais susieti su tam tikrais mūsų pėdų taškais. Masažo metu pėdose stimuliuojami taškai ir zonos, atitinkančios įvairius organus Masažuojant šiuos taškus gerėja atitinkamų organų veikla, išnyksta skausmas, nuovargis, šalinama nemiga ir galvos skausmai. Šis masažas puikiai tonizuoja. Masažas atliekamas naudojant jau keturis tūkstančius metų siekiančią Tuina masažo techniką, kuri yra vienas tradicinės kinų medicinos pagrindų. Masažuojama ne tik pėda, kiekvienas pirštas bet ir blauzda. Šis masažas tinka tiek vyrams, tiek moterims.

 

Sąlygos: 

Pėdų masažas Jums bus atliekamas „Dalia grožio studijoje“ jaukiame masažo kabinete. Salonas įsikūręs pačiame Viniaus centre Goštauto ir Basanavičiaus gatvėje. Masažą atliks profesionalus darbuotojai turintis ilgametę patirtį.


PASLAUGA TEIKIAMA „DALIA GROŽIO STUDIJOJE“

  • Basanavičiaus g. 22, Vilniuje Tel. 8 670 20093
  • Goštauto g. 5/2, Vilniuje Tel. 8 (5) 262 05 99, mob. 8 648 05505

 

Darbo dienomis nuo 10:00 iki 20:00 val. Šeštadienį nuo 10:00 iki 17:00 val.

 

Sprendimas: ORCA TEAM