maria galland akcija bukgrazi 1 1kay pro 2 milk shake pearl smile akcija
Kategorijos

KEUNE Cheminio Šukavimo Losjonas Wella Curl & Wave Neutralizer 1000ml

KEUNE Cheminio Šukavimo Losjonas Wella Curl & Wave Neutralizer 1000ml
Gamintojas: KEUNE
Prekės kodas: 800561043806
Ar turime: Sandėlyje
19.60 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Wella Curl & Wave Neutralizer 1000ml cheminio šukavimo losjonas skirtas normalių, plonų plaukų cheminiam garbanojimui. Cheminio sušukavimo, garbanojimo losjonas sukurtas naudojant inovatyvų „Flexi Protect“ medžiagų kompleksą, kuris aptinka pažeistas plauko paviršiaus vietas, apsaugo plaukus viso cheminio garbanojimo procedūros metu ir užtikrina intensyvią plaukų priežiūrą bei garbanų minkštumą. Taip pat sustiprina plaukus ir suteikia jiems elastingumo bei stangrumo. Specialios sudedamosios dalys atgaivina plaukų paviršių, suteikia garbanoms natūralaus spindesio, švelnumo ir padeda išlaikyti jas elastingas.  Garbanos elastingos išlieka iki 3-4 mėnesių ir lengvai bei natūraliai išsileidinėja. Wella Curl & Wave Neutralizer cheminio garbanojimo losjonas padės sukurti švelnų, romantišką įvaizdį ir didesnę plaukų apimtį.

Naudojimas. Laikykitės naudojimo instrukcijos, esančios produkto pakuotėje. Gaminys skirtas naudoti tik profesionaliai. Sudėtyje yra tioglikoliato. Naudokite pagal instrukciją. Atsargumo įspėjimai: Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Vengti patekimo į akis.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM