bukgrazi kay40 kaaral milk phytomer
Kategorijos

KEUNE Plaukų Šampūnas Keune Silver Reflex 250ml

KEUNE Plaukų Šampūnas Keune Silver Reflex 250ml
Gamintojas: KEUNE
Prekės kodas: 871837552994
Ar turime: Sandėlyje
12.50 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Keune Silver Reflex 250ml tai profesionali plaukų priežiūros priemonė, sukurta šviesių plaukų priežiūrai. Specialiai baltiems, žiliems ir šviesiai dažytiems plaukams sukurta formulė veiksmingai naikina geltonų plaukų efektą, neutralizuoja geltonus plaukų spalvos tonus. Šampūno sudėtyje esantis provitaminas B5, dar kitaip žinomas kaip pantenolis, pasižymi stipriu jauninančiu poveikiu, atstato pažeistų plaukų struktūrą, išlygina paviršių, maitina ir stiprina šaknis. Pantenolis prasiskverbia į plaukus ir apgaubia elastinga plėvele iš vidaus ir išorės, didina lankstumą ir elastingumą bei gali pastorinti plaukus iki 10%. Šampūnas papildytas violetinės spalvos pigmentais, kurie neutralizuoja, nepageidaujamus natūralių, šviesintų ar saulės išblukintų plaukų, geltonus tonus ir padeda išvengti bronzinio atspalvio. Plaukai įgauna šaltą atspalvį ir pavydėtiną spindesį. Šampūnas pagyvina ir atnaujina tyrą, šviesią plaukų spalvą, suteikia blizgesio ir ryškumo šviesioms plaukų spalvoms, išryškina sruoguotų plaukų grožį. Kondicionuoja juos, apsaugo plaukų struktūrą ir didina plaukų apimtį.

Naudojimas: šampūnu ištrinkite drėgnus plaukus. Sukamaisiais judesiais pamasažuokite galvą, kol priemonė suputos. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Reikalui esant, procedūrą pakartokite. Griežtai venkite patekimo į akis.

 


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM