milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

KEUNE Purškiama Dulksna Sausiems Plaukams Keune Care Satin Oil Milk 140ml

KEUNE Purškiama Dulksna Sausiems Plaukams Keune Care Satin Oil Milk 140ml
Gamintojas: KEUNE
Prekės kodas: 871928110401
Ar turime: Sandėlyje
21.50 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Keune Care Satin Oil Milk 140ml tai purškiama dulksna sausiems plaukams. Ši ypatinga priemonė pasižymi nepaprastu lengvumu ir akimirksniu įsigeria į plaukus. Priemonės lengva formulė suteikia plaukams maitinimą bei drėkinimą, neriebalinant ir neapsunkinant jų. Keune Care Satin Oil Milk dulksna turtinga savo sudėtimi. Pasifloros vaisiuje gausu flavonoidų, aminorūgščių, todėl ji kondicionuojamai veikia galvos odą, ramina ją ir šalina uždegimą, drėkina bei minkština plaukus. Baobabų aliejus pasižymi giliai drėkinančiomis, maitinančiomis ir minkštinančiomis savybėmis. Jis yra itin vertinamas dėl ypatingai švelninančių ir minkštinančių savybių plaukams.  Monoi aliejuje gausu antioksidantų, vitamino E, lauro rūgšties, šis aliejus stabdo laisvųjų radikalų susidarymą. Ši dulksna suminkština plaukus, išlygina plauko sieneles, padeda atkurti sausų ir pažeistų plaukų struktūrą, skatina plaukų augimą, apsaugo nuo jų slinkimo, maitina galvos odą. Keune Care Satin Oil Milk dulksna akimirksniu suteikia neįtikėtino švelnumo, minkštumo ir blizgesio bei puikiai tinka ir sausų, skilinėjančių plaukų galiukų priežiūrai.  

Naudojimas. Purkškite Keune Care Satin Oil priemonę ant drėgnų arba sausų plaukų ir tuomet formuokite plaukus pagal pageidavimą.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM