milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

AUSTRALIAN GOLD BOTANICAL SPF 30 MINERAL LOTION Apsauginis Losjonas Nuo Saulės, 147 ml

AUSTRALIAN GOLD BOTANICAL SPF 30 MINERAL LOTION Apsauginis Losjonas Nuo Saulės, 147 ml
Gamintojas: AUSTRALIAN GOLD
Prekės kodas: 054402720028
Ar turime: Sandėlyje
26.39 EUR 32.99 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

AUSTRALIAN GOLD apsauginis losjonas nuo saulės BOTANICAL SPF 30 MINERAL LOTION, 147 ml

 

100% mineralinis filtras, dermatologiškai patikrintas, patikrintas pediatrų, hipoalerginis, be sulfatų, be dažiklių, be gliuteno, be alkoholio, netestuota su gyvūnais, draugiškas rifams.

 

Šis losjonas, tai ne tik veiksminga apsauga nuo saulės, bet ir švelni jūsų odos priežiūra. Mineralinis filtras nepalieka baltumo ant odos, suteikia odai pudros švelnumą, nėra riebumo, lipnumo pojūčio. Sudėtyje esantys vitaminai ir antioksidantai, apsaugo nuo žalingų UVA ir UVB spindulių, pamaitina, sudrėkna odą. Ypatingai atsparus vandeniui.

 

Įspėjimas: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netepkite, jei dirgina odą. Šis gaminys apsaugo nuo nudegimo. Kad nebūtų skatinamas greitas odos senėjimas, reguliariai naudokite įvairias apsaugos nuo saulės priemones, būkite saulėje ribotą laiką, ypač nuo 10 iki 14 val. Neleiskite tiesioginiuose saulės spinduliuose būti kūdikiams ir vaikams.

Naudojimas: tepkite losjonu 15 min. prieš buvimą saulėje. Jei maudotės arba prakaitavote, nusausinę odą pakartotinai užtepkite po 80 min., vėliau tepkite kas 2 val.

 

Kilmės šalis JAV 


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM