milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

Dezinfekcinis skystis rankoms GCG Sterihand, 100 ml

Dezinfekcinis skystis rankoms GCG Sterihand, 100 ml
Gamintojas: MARIA GALLAND
Prekės kodas: dezinfekc
Ar turime: Sandėlyje
6.38 EUR 7.50 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

„GCG STERIHAND" – tai bespalvis ir bekvapis etanolio pagrindo rankų antiseptikas, skirtas profesionaliam naudojimui. Šis produktas puikiai tinka, kai keliami dideli higienos reikalavimai ir rankų sterilumas yra svarbiausia prevencinė priemonė, leidžianti išvengti infekcijos.

 

„GCG STERIHAND" būdingas didelis baktericidinis, virucidinis ir fungicidinis poveikis, kai sunaikinamos gramneigiamos ir gramteigiamos bakterijos (įskaitant Mycobacterium terrae) ir grybai. Deaktyvina visus apvalkalėtuosius virusus (įskaitant ŽIV, HBV, HCV,Vaccinia) ir neapvalkalėtuosius virusus, nekenkia odai, produkto sudėtyje esantys emolientai padeda greitai atkurti įprastą odos mikroflorą, drėgmės pusiausvyrą ir apsaugines savybes.

GREITO POVEIKIO RANKŲ ANTISEPTIKAS ETANOLIO PAGRINDU „GCG STERIHAND" – tai bespalvis ir bekvapis etanolio pagrindo rankų antiseptikas, skirtas profesionaliam naudojimui. Šis produktas puikiai tinka, kai keliami dideli higienos reikalavimai ir rankų sterilumas yra svarbiausia prevencinė priemonė, leidžianti išvengti infekcijos. „GCG STERIHAND" būdingas didelis baktericidinis, virucidinis ir fungicidinis poveikis, kai sunaikinamos gramneigiamos ir gramteigiamos bakterijos (įskaitant Mycobacterium terrae) ir grybai. Deaktyvina visus apvalkalėtuosius virusus (įskaitant ŽIV, HBV, HCV, Vaccinia) ir neapvalkalėtuosius virusus (įskaitant adeno-, noro- ir rotavirusus). „GCG STERIHAND" nekenkia odai, produkto sudėtyje esantys emolientai padeda greitai atkurti įprastą odos mikroflorą, drėgmės pusiausvyrą ir apsaugines savybes. PAGRINDINĖS NAUDOJIMO SRITYS • Ligoninės ir kitos medicinos įstaigos • Operacinės, intensyvios priežiūros palatos ir procedūrinės • Infekcijų kontrolės padaliniai ir izoliacinės palatos • Nelaimingų atsitikimų ir skubios pagalbos skyriai • Šeimos gydytojų kabinetai, pirmosios pagalbos punktai • Greitosios pagalbos automobiliai • Laboratorijos • Odontologijos kabinetai • Paciento slauga namuose NAUDOJIMAS • Higieniniam rankų apruošimui: Užtepkite 3 ml „GCG STERIHAND" ant nuplautų ir nusausintų rankų ir įtrinkite, kol rankos taps sausos. Poveikio trukmė – 30 sekundžių. Ekspozicijos metu oda turi būti drėgna. • Chirurginiam rankų apruošimui Du kartus užtepkite 3 ml „GCG STERIHAND" ant nuplautų ir nusausintų plaštakų bei dilbių ir įtrinkite (svarbu, kad tirpalu būtų padengtas visas dezinfekuojamos odos plotas). Įtrynimo laikas 1,5 minutės. Reikia dezinfekuoti ir plaštakas, ir dilbius.

Šis rankų dezinfekcinis skystis platinamas patogiose 100 ml talpos pakuotėse, todėl jį lengvai galėsite pasiimti su savimi ir naudotis bet kurioje vietoje.

 

Užsisakius iki 12 val. pristatymas jau kitą darbo dieną!

 

Saugokime save ir artimuosius.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

 

Sprendimas: ORCA TEAM