milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

MARIA GALLAND Švelni kreminė kaukė(50 ml)+ 95 Paakių kaukė (15ml) DOVANŲ

MARIA GALLAND Švelni kreminė kaukė(50 ml)+ 95 Paakių kaukė (15ml) DOVANŲ
Gamintojas: MARIA GALLAND
Prekės kodas: mg 95
Ar turime: Sandėlyje
46.75 EUR 55.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

GROŽIO KAUKĖS VEIDUI IR PAAKIAMS

 

 

Įsigyję 2 kaukę, 95 paakių kaukė nemokamai!

 

ODOS TIPAMS: visiems odos tipams, net ir itin jautriai odai.

PRIVALUMAI: valo, atgaivina, energizuoja ir skaistina.

 

2 - Tai speciali rytinė priežiūra odos pabudimui. Švelniai absorbuoja nešvarumus, atgaivina veido spalvą, oda tampa lygesnė. Kaukė ne tik akimirksniu valo ir atgaivina veido odą, bet ir itin gerai paruošia jos paviršių ilgalaikiam makiažui.

 

NAUDOJIMAS: rytais uždėkite ploną kaukės sluoksnį aplink akis ant veido, kaklo bei dekoltė odos. Palaikykite 3 - 5 min. Nuplaukite vandeniu ir naudokite veido odai tinkantį losjoną.

 

95 - Tai maloni, atpalaiduojanti ir gaivinanti kaukė. Kaukės sudėtyje esantys glicengenai, kaštono ekstraktas, kofeinas koreguoja akių kontūrą, sumažina raukšlių kiekį, skaistina odą apie akis. Produktas yra neparfumuotas, todėl taip pat tinka ir itin jautriai akių zonai.

 

Naudojimas: vidutinio storio sluoksniu tepkite kaukę akių zonoje. Standartiškai prižiūrint paakių zoną, kaukę laikyti 20 minučių ir naudoti 2 ar 3 kartus per savaitę. Intensyviai paakių odos priežiūrai kaukę laikyti 15 minučių ir naudoti kiekvieną vakarą. Kaukę taip pat galima naudoti kaip EXPRESS procedūrą paakių odai - užtepkite produktą plonu sluoksniu akių zonoje, laikykite 5 minutes ir nuvalykite losjonu.

 

Rekomendacija: siekiant ypatingai gaivinančio efekto, rekomenduojama prieš naudojant keletą minučių palaikyti kaukę šaldytuve.

 

Gamintojas: Maria Galland Paris


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM