milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

Plaukų laminavimas ir tonavimas beamoniakiais MATRIX dažais

Plaukų laminavimas ir tonavimas beamoniakiais MATRIX dažais
Gamintojas: DALIA GROŽIO STUDIJA
Prekės kodas: 33
Ar turime: Sandėlyje
33.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

„Dalia Grožio Studija“ siūlo puikią išeitį visoms, norinčioms didžiuotis žvilgančiais ir puikiai atrodančiais plaukais!

 

Plaukų laminavimas – tai išorinis  plauko padengimas, dėl kurio plaukai tampa storesni, blizgantys ir lygūs. Plėvelė užlituoja nušiurusius galiukus ir priklijuoja žvynelius prie plauko stiebo. Jau iš karto po vienos procedūros rezultatas yra akivaizdus – plaukai tampa spindintys, elastingi, paviršius lygus.

 

Plaukų laminavimo priemonė yra pagaminta iš natūralių medžiagų ir be jokio silikono. Pagrindinę priemonės dalį sudaro kviečių proteinas. Proteinas yra statybinė plaukų medžiaga, ji yra būtina, kad plaukai atrodytų stiprūs, sveiki ir žvilgantys.Tai ne tik kad nekenksminga, bet ir labai naudinga plaukui procedūra. Šio produkto sudėtyje naudojamas bespalvis arba spalvotas plauko dažiklis, kurio pagrindas – natūralūs ingridientai, neturintys savo sudėtyje amoniako ir peroksido. Kviečių proteinas, kuris turi antioksidacinį poveikį- drėkina ir maitina plaukus, giliai įsiskverbia į plauko vidų, stangrindamas jį. Ramunėlių, šimtalapio ir kitų žolių fitoekstraktai turi priešuždegiminį poveikį ir turi įtakos plauko augimui. 


Laminavimas suteiks stulbinantį sveikų plaukų vaizdą.Tai gydymo procedūra, kurios metu atkuriama Jūsų sveiko plauko struktūra. Kiekvienas plaukas papildomai pamaitinamas ir apvelkamas plėvele, kuri apsaugo nuo aplinkos poveikio (karščio, šukavimo, tiesinimo sukeliamo streso). Plaukai tampa elastingi ir stiprūs - nuo šaknų iki pat galiukų!

 

Procedūra atliekama su profecionalia „L‘oreal MATRIX“ kosmetika.

 

 


PASLAUGA TEIKIAMA „DALIA GROŽIO STUDIJOJE“

  • Basanavičiaus g. 22, Vilniuje Tel. 8 670 20093
  • Goštauto g. 5/2, Vilniuje Tel. 8 (5) 262 05 99, mob. 8 648 05505

Darbo dienomis nuo 10:00 iki 20:00. Šeštadienį nuo 10:00 iki 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprendimas: ORCA TEAM