bukgrazi kay40 kaaral milk phytomer
Kategorijos

KERASTASE Drėkinamosios Garbanotų Plaukų Putos Kerastase Mousse Curl Ideal 150ml

KERASTASE Drėkinamosios Garbanotų Plaukų Putos Kerastase Mousse Curl Ideal 150ml
Gamintojas: KERASTASE
Prekės kodas: 347463634994
Ar turime: Sandėlyje
27.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Drėkinamosios garbanotų plaukų putos Kerastase Mousse Curl Ideal 150ml tai ideali priemonė sutvarkyti ir puoselėti savo garbanotus plaukus. Šių putų dėka lengvai sukursite išraiškingas ir elastingas garbanas, kurios išsilaikys ištisą dieną. Sudėtyje esantis karageninas, yra gaunamas iš raudonųjų dumblių, išryškina garbanų formą ir kontūrus, neleidžia garbanoms sukietėti. O kviečių proteinai turi daug baltymų su pilnu rinkiniu nepakeičiamų aminorūgščių, B grupės vitaminų, vitaminus PP ir E, mikroelementų, tokių kaip fosforas, kalis, natris, magnis. Šie proteinai tarsi apsupa kiekvieną plauką baltymų plėvele ir padeda išsaugoti drėgmę bei plauko struktūrą. Tuo tarpu hidrolizuotas elastinas yra drėkiklis, suformuojantis plėvelę aplink plauką. Jis yra puiki regeneruojanti, atkurianti ir plaukams glotnumą bei elastingumą grąžinanti medžiaga. Kerastase Mousse Curl Ideal yra puoselėjamosios putos elastingoms, skirtos išraiškingoms garbanoms, jų formai išryškinti ir elastingumui padidinti. Šios putos suteikia šukuosenai standumo, didina apimtį nesukibina ir nesausina plauko. Garbanos tampa stangrios, malonios liesti, neleidžia plaukams šiauštis.  

Naudojimas. Naudoti ant išplautų, drėgnų plaukų. Ištepti vidurinę dalį ir galiukus, švelniai patampant garbanas. Neskalauti.  Atsargumo įspėjimai: labai degi, flakone aukštas slėgis, įkaitintas gali sprogti. Saugoti nuo karščio, įkaitusių paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų degių paviršių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM