milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

WELLA Maitinančios Putos Garbanotiems Plaukams Wella Enrich Bouncy Foam 150 Ml

WELLA Maitinančios Putos Garbanotiems Plaukams Wella Enrich Bouncy Foam 150 Ml
Gamintojas: WELLA
Prekės kodas: 401560012208
Ar turime: Sandėlyje
12.80 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Maitinančios putos garbanotiems plaukams Wella Enrich Bouncy Foam – tai ypatingai lengvos tekstūros daugiafunkcinė plaukų priežiūros priemonė puoselėjanti sausus banguotus ir garbanotus plaukus, suteikianti jiems nepaprasto purumo, elastingumo ir energijos. Akivaizdus rezultatas nuo pat pirmos naudojimo akimirkos – natūraliai ir sveikai atrodantys plaukai.

Maitinančios putos garbanotiems plaukams Wella Enrich Bouncy Foam, kaip ir visos kitos Wella Enrich linijos plaukų priežiūros priemonės dėl savo sudėtyje esančių medžiagų efektyviai atgaivina, maitina ir saugo silpnus, pažeistus plaukus. Natūralus šilko ekstraktas intensyviai drėkina ir minkština plaukus, padengia juos apsaugine plėvele, saugančia nuo neigiamo aplinkos poveikio. Pantenolis maitina ir stiprina plaukus. Kreatinas ir amino rūgštys skatina regeneracinius procesus, minkština plaukus bei sulaiko drėgmę.

Maitinančios putos Wella Enrich Bouncy Foam ne tik visapusiškai prižiūri: maitina, drėkina ir atkuria plaukus, bet ir suteikia banguotiems ir garbanotiems plaukams daugiau apimties, purumo, natūralaus ir sveiko žvilgesio.

Naudojimo instrukcija: Maitinančias putas garbanotiems plaukams Wella Enrich Bouncy Foam tolygiai paskirstykite ant švarių drėgnų plaukų ir gerai iššukuokite. Nenuplaukite. Rekomenduojama naudoti kartu su kitomis Wella Enrich linijos plaukų priežiūros priemonėmis.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM