milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

WELLA Švelnios Purinamosios Plaukų Putos Wella Eimi Natural Volume (2) 500 Ml

WELLA Švelnios Purinamosios Plaukų Putos Wella Eimi Natural Volume (2) 500 Ml
Gamintojas: WELLA
Prekės kodas: 408450058451
Ar turime: Sandėlyje
17.60 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Wella Eimi Natural Volume (2) 500 ml itin švelnios purinamosios putos plaukams. Šios itin lengvos putos, praturtintos vertingaisiais ingredientais, kurie veikdami kartu, visapusiškai pasirūpins Jūsų plaukais. Sudėtyje esantis pantenolis prasiskverbia į plaukus ir apgaubia elastinga plėvele iš vidaus ir išorės, didina lankstumą ir elastingumą, taip pat pasižymi stipriu jauninančiu poveikiu, atstato pažeistų plaukų struktūrą ir stiprina šaknis. Drėkinamosios medžiagos aprūpina plaukus drėgme, mažina priemonės šarmingumą, teigiamai veikia galvos odą, skatina ląstelių regeneraciją ir atsinaujinimą. Taip pat padeda apsaugoti džiovinamus ar tiesinamus plaukus nuo išsausėjimo. Šių medžiagų sąveikos dėka plaukai atrodys ir išliks ne tik gražūs, bet ir sveiki. Wella Eimi Natural Volume putos tarsi laminuoja plaukus, suteikia ilgai išliekančią apimtį, purumą ir visiškai neapsunkina plaukų. Naudodami šias putas sukursite tankesnių plaukų efektą nuo šaknų iki pat plaukų galiukų, suteiksite savo plaukams tobulų, išpuoselėtų plaukų įvaizdį. Plaukai iš karto spindės ir atrodys gyvybingesni.

Naudojimas: prieš naudodami gerai pakratykite. Vienodai paskirstykite ant drėgnų plaukų nuo šaknų iki galiukų. Išdžiovinkite plaukus džiovintuvu.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM