milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

SCHWARZKOPF BONACURE COLOR FREEZE sidabro atspalvį suteikiantis šampūnas, 1000ml

SCHWARZKOPF BONACURE COLOR FREEZE sidabro atspalvį suteikiantis šampūnas, 1000ml
Gamintojas: SCHWARZKOPF
Prekės kodas: 1941648
Ar turime: Sandėlyje
30.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Pasaulinė naujovė spalvai apsaugoti - BC Color Freeze pH4.5, tai pirmoji spalva fiksuojanti plaukų terapija ir jokio blukimo. Schwarzkopf Bonacure Color Freeze Rich 500ml šampūnas dažytiems plaukams su nauja patentuota technologija, kuri užsandarina plauko žievelę, subalansuoja pH lygį, kad būtų apsaugota plaukų struktūra, o spalvos pigmentai užrakinami giliausiuose plaukų sluoksniuose. Šis šampūnas ypatingai turtingas savo sudedamosiomis dalimis, intensyviai valo pažeistus, dažytus plaukus ir saugo plaukų spalvą nuo išblukimo. Naujos Cell Perfector technologijos ir aktyviojo silano dėka plaukai veikiami nuo šaknų iki pat galiukų, atkuriant jų struktūrą ląstelių lygmenyje. Praturtintas violetiniu spalvos pigmentu, šis šampūnas efektyviai neutralizuoja geltonus ir auksinius atspalvius, sumažina šiltus pustonius plaukuose. Plaukai įgauna šaltą atspalvį ir pavydėtiną spindesį, pagyvina ir atnaujina tyrą, šviesią plaukų spalvą. Tai švelni priemonė dažytiems plaukams, kuriems reikalingas lengvas valymas ir intensyvus drėkinimas. BC Color Freeze Rich Shampoo sodrus šampūnas gerai išplauna dažytus plaukus. Stipriai veikiančios sudedamosios dalys maitina plaukus, kad sustiprėtų jų spindesys. Kreminės tekstūros dažytų plaukų šampūnas „Schwarzkopf“ „BC Color Freeze“ atstato plaukus iš vidaus, apsaugo juos nuo išorės veiksnių, valo ir restruktūrizuoja nualintus, dažymo procedūrų pažeistus plaukus. Plaukų spalva ilgiau išlieka  sodri, tad dar ilgiau galėsite džiaugtis ryškia ir žavia šukuosena. Rekomenduojama naudoti kartu su kitomis „BC Color Freeze“ priemonėmis. Rezultatas akivaizdus -  90% stipresni plaukai, 95% išsaugotos spalvos ir tobulas spindesys. Jokio pastebimo blukimo po 12 plovimų net ir raudoniems atspalviams.

Naudojimas. Šviesintiems plaukams - padengti drėgnus plaukus šampūnu ir nedelsiant išskalauti. Pilkiems/žiliems plaukams - padengti drėgnus plaukus šampūnu ir po 1-3 min. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM