bukgrazi kay40 kaaral milk phytomer
Kategorijos

Schwarzkopf OSiS Mess Up (2) Matinė Formavimo Guma 100 ML

Schwarzkopf OSiS Mess Up (2)  Matinė Formavimo Guma 100 ML
Gamintojas: SCHWARZKOPF
Prekės kodas: 404578731460
Ar turime: Sandėlyje
11.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Schwarzkopf OSiS Mess Up (2) 100 ml tai išskirtinis produktas mėgstantiems naujoves ir individualumą. Tai matinė formavimo guma, kurios pagalba sukursite ekstravagantiškas, netvarkingas ar aštrių formų šukuosenas. Matiškumas suteikia natūralių plaukų įvaizdį. Tačiau šios gumos pagalba nesukursite drėgnų plaukų efekto. Lanksčios fiksacijos guma suteikia natūraliai suvaldytų plaukų efektą, bet kartu yra pakankamai stipri, kad išlaikytų norimą stilių visą dieną.  Sudėtyje esantis bičių vaškas suteikia plaukams daugiau apimties, juos stiprina ir storina. Plaukai tampa paklusnesni ir geresnės tekstūros, todėl juos lengviau modeliuoti. Bičių vaškas turtingas antioksidantais, kurie apsaugo plaukus nuo pažeidimų ir pakenkimų, atsirandančių dėl kasdienio formavimo ir aplinkos veiksnių poveikio. Karnaubo vaškas tai natūralus polimeras, kuris pagerina kitų vaško rūšių kietumą ir jį itin lengva naudoti. Sudėtyje esančios stearino ir palmitino rūgštys minkština, padeda atkurti ir saugoti lipidinį sluoksnį, atstatyti barjerinę funkciją. Kopolimerai, esantys šio vaško sudėtyje suteikia šilkinį žvilgesį bei švelnumą. Taip pat turi hidrofobinių savybių - atstumia vandenį nuo odos paviršiaus, sukurdami apsauginę plėvelę, taip akivaizdžiai lygindami plauko paviršių. Ši modeliavimo guma Jums suteiks neriboto kūrybiškumo galimybes, galėsite kurti drąsų, išskirtinai asmeninį stilių. Matinė plaukų guma Mess Up yra profesionali priemonė, suteikianti plaukams tekstūros ir padedanti užfiksuoti norimą stilių. Galima naudoti kasdien, lengvai išplaunama iš plaukų. Ši guma suteikia ilgai išliekančią vidutinę fiksaciją.

Naudojimas: nedidelį kiekį priemonės tepkite ant delnų, o po to paskirstykite ant sausų plaukų. Formuokite, kurkite ir suteikite plaukams norimą formą.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM