bukgrazi kay40 kaaral milk phytomer
Kategorijos

Schwarzkopf Osis+ Soft Glam Strong Glossy Holdspray Stiprios Fiksacijos Blizgesio Suteikiantis Lakas 200 ML

Schwarzkopf Osis+ Soft Glam Strong Glossy Holdspray Stiprios Fiksacijos Blizgesio Suteikiantis Lakas 200 ML
Gamintojas: SCHWARZKOPF
Prekės kodas: 404578732988
Ar turime: Sandėlyje
11.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Išlaisvinkite energiją ir kūrybiškumą, išbandę stilingo dizaino Osis+ Soft Glam Strong Glossy plaukų laką, padėsiantį pabrėžti individualumą ir susikurti unikalų stilių. Schwarzkopf Osis+ Soft Glam Strong Glossy 200 ml lakas suteiks stiprią fiksaciją ir ilgai išliekantį blizgesį. Osis+ Soft Glam priemonių linija tai pirmoji modeliavimo priemonių linija, kuri praturtinta skystais mineralais suteikiančiais sodrų ir žaižaruojantį spindesį. Itin lengvos ir nelipnios formulės priemonė tarsi laminuoja plaukus ir sukuria tobulų, išpuoselėtų plaukų įvaizdį. Kopolimerai, esantys šio lako sudėtyje suteikia šilkinį žvilgesį bei švelnumą. Taip pat turi hidrofobinių savybių ir atstumia vandenį nuo plauko paviršiaus, sukurdami apsauginę plėvelę bei akivaizdžiai lygina plauko paviršių. Osis+ Soft Glam Strong Glossy lakas suteiks kerinčio blizgesio ir  ilgai išliekančią fiksaciją, kuri patikimai užfiksuos šukuoseną visai dienai. Plaukai liks švelnūs lyg šilkas ir bus apsaugoti nuo žalingų UV spindulių.

Naudojimas: Plaukų laką purkškite maždaug 35 centimetrų atstumu ant sausų plaukų. Siekdami stipriau užfiksuoti konkrečias atskiras sruogas ar šukuosenos detales, priemonę galite purkšti ir iš arčiau. Jei norite plaukams suteikti papildomos apimties, laką purkškite prie šaknų.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM