milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

SELECTIVE DETOXYGEN SHAMPOO + DETOXYGEN LOTION Rinkinys nuo plaukų užterštumo, 250 ml

SELECTIVE DETOXYGEN SHAMPOO + DETOXYGEN LOTION Rinkinys nuo plaukų užterštumo, 250 ml
Gamintojas: SELECTIVE
Prekės kodas: 76420
Ar turime: Sandėlyje
22.99 EUR 45.99 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

DETOXYGEN SHAMPOO + DETOXYGEN LOTION Rinkinys nuo plaukų užterštumo, 250 ml

DETOXYGEN SHAMPOO
Šveičiamoji priemonė, šalinanti toksinus ir sauganti nuo išorinio užterštumo. Puikiai tinka nuo taršos, pleiskanų ir sebumo pertekliaus apsunkusiems plaukams. Dėl giliai valančio apsauginio moringų ekstrakto poveikio šis šampūnas plauna, šveičia ir skatina ląstelių atsinaujinimą bei pašalina sebumo perteklių ir taršos likučius. Užtikrina tinkamą galvos odos prisotinimą deguonimi, plaukams naujai suteikia gyvybingumo, stiprumo ir blizgesio. Šampūnas sukurtas siekiant paruošti galvos odą specialioms priemonėms. Pasižymi antibakteriniu raminamuoju poveikiu ir nesukelia dirginimo.

Veikliosios medžiagos:
MORINGŲ EKSTRAKTAS: saugo galvos odą ir plaukus nuo išorinio aplinkos poveikio, smarkiai sumažina agresyvų jo poveikį ir kaupimąsi plaukų paviršiuje.
SALICILO RŪGŠTIS: šveičiamoji medžiaga, kuriai būdingos stiprios keratoplastinės ir lyginamosios savybės; plačiai naudojama kaip paviršinių odos sluoksnių šveitiklis.

Naudojimas:
Paskirstykite ant drėgnos galvos odos. Švelniai pamasažuokite odą kelias minutes, tada kruopščiai išskalaukite. Jeigu reikia, procedūrą pakartokite. Apsauginei procedūrai nuo taršos užbaigti rekomenduojama naudoti priemonę DETOXYGEN LOTION. Jeigu šampūną naudojate kaip šveitiklį, rekomenduojama juo išplauti galvą vieną kartą, o paskui naudoti kitą tinkamą ONcare šampūną.

Pakuotė:
250 ml

 

DETOXYGEN LOTION
Losjonas nuo oro užterštumo, puikiai tinkantis visų tipų plaukams. Dėl apsauginio moringų ekstrakto poveikio šis losjonas saugo galvos odą ir plaukus nuo taršos dalelių ir dulkių bei nuo UV spindulių daromos žalos, intensyviai mažina agresyvų šių veiksnių poveikį ir išsaugo nepažeistą plaukų struktūrą. Užtikrina tinkamą galvos odos prisotinimą deguonimi, plaukams suteikia gyvybingumo, stiprumo ir blizgesio, o Jums – malonų gaivumo pojūtį.

Veikliosios medžiagos:
MORINGŲ EKSTRAKTAS: saugo galvos odą ir plaukus nuo išorinio aplinkos poveikio, veiksmingai mažina agresyvų jo poveikį ir kaupimąsi plaukų paviršiuje.

Naudojimas:
Naudokite ant išplautų ir gerai nusausintų plaukų. 20–30 kartų paspauskite specialiai tam skirtą dozatorių, tolygiai paskirstydami priemonę ant galvos odos ir plaukų. Pamasažuokite juos, kad priemonė geriau pasiskirstytų. Nenuskalaukite, iš karto formuokite šukuoseną.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

 

Sprendimas: ORCA TEAM