prisijungti registruotis
kevin kevin milk 08 20 nook OLAPLEX2 oda simply zen
Kategorijos

REVLON EQUAVE™ HYDRO FUSIO-OIL Nenuskalaujamas drėkinantis trifazis kondicionierius plaukams ir kūnui, 200 ml

Gamintojas: REVLON
Prekės kodas: 7268571000
Ar turime: Sandėlyje
20.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

REVLON EQUAVE™ HYDRO FUSIO-OIL INSTANT WEIGHTLESS NOURISHMENT FOR HAIR AND BODY nenuskalaujamas drėkinantis trifazis kondicionierius plaukams ir kūnui, 200 ml

EQUAVE™ – tai daugybė praktiškų, lengvai naudojamų formulių, kurios tuo pačiu metu suteikia greitą plaukų iššukavimą, kondicionavimą ir priežiūrą. Kiekvienas produktas rūpinasi jūsų plaukais, kad padėtų pasiekti žvilgančią ir lengvai suvaldomą išvaizdą, kuri atspindi jūsų unikalų grožį. Supurtykite, kad suaktyvintumėte 3 kondicionieriaus fazes.

Ši plaukams ir kūno odai skirta priemonė taps jūsų nauju atradimu priežiūros rutinoje. Sudėtyje yra alavijo ir prebiotinių ingredientų, kurie padeda palaikyti odos mikrobiomą. Tinka visiems plaukų ir odos tipams. Šis daugiafunkcinis trijų fazių drėkinamasis nenuskalaujamas kondicionierius suteikia ir padeda plaukams ir kūno odai išlaikyti natūralų švytėjimą. (200ml)

Privalumai:

  • Plaukų ir kūno odos drėkinimas ir maitinimas 
  • 7 kartus lengvesnis plaukų iššukavimas  
  • Odą atgaivinantis poveikis 
  • Padeda išlaikyti plaukų žvilgesį ir suteikia odai natūralų švytėjimą 
  • Suvaldo plaukų šiaušimąsi 
  • Lengva formulė – neapsunkina plaukų ir neriebina kūno odos 
  • Produktas greitai įsigeria į kūno odą 
  • Nepalieka nuosėdų ant plaukų ar odos 
  • Dermatologiškai patikrintas 
  • Veganiška formulė
  • Buteliukas pagamintas iš 30% PPT 

Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

  

Sprendimas: ORCA TEAM